077-7005757

מאמרים - רשתות חברתיות

בניית דף עסק לפייסבוק

אחת מהדרכים הטובות ביותר לקידום העסק שלכם היא פתיחת דף עסק בפייסבוק. דף העסק שלכם אשר יופיע ברשת החברתית החשובה והגדולה ביותר בעולם, יכול לקדם את העסק שלכם בצורה משמעותית ומהירה. בדף הזה תוכלו לפרסם מידע שיווקי אודות העסק, המלצות של לקוחות, אלבום

תמונות, עידכונים שוטפים הנשלחים ללקוחות שלכם, אירועים של העסק, ועוד. אין צורך להרחיב אודות החשיבות של נוכחות בפייסבוק וקשה מאוד להתקדם כיום ללא נוכחות מאסיבית ברשתות חברתיות בכלל, ובפייסבוק בפרט. בכתבה זו נפרט אודות תחום חשוב זה.

 

מדוע כדאי לפתוח דף עסק בפייסבוק?
פייסבוק הפכה, תוך שנים ספורות, לאחת מפלטפורמות השיווק המוצלחות והחשובות ביותר. כל חברה או אדם הרוצים לשווק, לקדם או לייחצן את עצמם חייבים להכיר את הפלטפורמה הזו, ורצוי מאוד שיפתחו גם דף עסק בפייסבוק. בין אם אתם מכללה העוסקת בתחומים כמו משפטים, מנהל עסקים, לימודי סיעוד ועוד, ובין אם יש לכם חברה למוצרי תינוקות או שאתם רוצים לפרסם פורום פסיכומטרי, דף עסק בפייסבוק בהחלט יכול לקדם אתכם, לא פחות טוב מאשר פרסומת בעיתונות הכתובה או בטלוויזיה.
כיצד פותחים דף עסק בפייסבוק?
כל אחד יכול לפתוח דף בפייסבוק, בין אם המדובר בדף אישי או בדף עסק. אין צורך בידע מוקדם, אלא פשוט צריך להיכנס לפייסבוק, להירשם ולפתוח דף על פי ההוראות. פתיחת הדף כוללת בדרך כלל את אקט הפתיחה, הכנסת פרטים, כתיבת תוכן, עיצוב הדף, צירוף חברים, העלאת סרטים, תמונות וקבצים אחרים, וכמובן - שיווק מוצלח של הדף בין החברים שלכם (בפייסבוק ובעולם האמיתי...). חשוב להדגיש כי כמעט לכל חברה רצינית יש כיום דף עסק בפיסבוק. כמובן שתמיד ניתן להשקיע כסף ולפתוח דף מעוצב הכולל גרפיקה, כתיבת תוכן מקצועית ועוד. החברות הגדולות נעזרות באנשי מקצוע רבים (ולעיתים אף יקרים) הן על מנת לבנות את הדף והן על מנת לקדם אותו. אך ניתן כאמור גם לפתוח דף באופן עצמאי, לכתוב אותו ולעצב אותו לבד, ולעיתים הדפים הללו לא פחות טובים מהדפים המושקעים.
מספר טיפים חשובים
  • חשוב שדף העסק שתפתחו יהיה כתוב בצורה נכונה, הן מבחינה שיווקית הן מבחינה עסקית. התמקדו בתחום המקצועי שלכם (ופחות בעצמכם באופן אישי), תוך הדגשת היתרונות של העסק שלכם. מומלץ להשקיע מחשבה בתוכן ובעיצוב!
  • שלבו בדף העסק אלמנטים שיווקיים ויזואליים כמו תמונות, לינקים, סרטוני ווידאו עוד. כל אלה יסייעו לכם לקדם את העסק שלכם בצורה מוצלחת. אם תתייחסו לדף העסק שלכם כמו אל אתר אינטרנט לכל דבר, התוצאות יהיו מהירות ומרשימות!
  • לאחר פתיחת דף העסק, חשוב מאוד לשמור על קשר רציף עם חברים, לקוחות ומכרים, במיוחד כאלה המגיבים בדף הפייסבוק שפתחתם. כל אדם הנכנס לדף הוא לקוח פוטנציאלי וכך יש להתייחס אליו! חשוב לענות, להתייחס ולשרת את המגיבים כאילו הם לקוחות לכל דבר.
  • זכרו כי ככל שיהיו לכם יותר חברים בפייסבוק, כך יותר אנשים יגלשו לדף העסק שלכם. השקיעו בכך!
  • מומלץ להציע בדף העסק מבצעים, הנחות ודילים אטרקטיביים. כל אלה יכולים למשוך לקוחות חדשים ורבים לעסק שלכם.

לסיכום, חשוב לזכור: במאה ה - 21, מי שלא נמצא בפייסבוק כמעט ולא קיים! לכן, פתיחת דף עסק בפייסבוק הפכה בשנתיים האחרונות להכרח של ממש, ומי שלא עושה זאת מפסיד לקוחות פוטנציאלים רבים!


| בניית אתר אינטרנט | הקמת אתרי אינטרנט |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757