077-7005757

מאמרים - רשתות חברתיות

אפליקציות לפייסבוק – השיטה החדשה להעלאת מודעות

כיום, מחפשים אנשים רבים אחר דרכים חדשות ומעניינות למשוך את תשומת ליבו של הקהל הרחב, ולהגיע לתודעתם של כמה שיותר אנשים באמצעות רשת האינטרנט. המטרות של אותם אנשים יכולות להיות שונות ומשונות – חלקם עושים זאת על מנת לקדם את העסק שלהם, אחרים למען קידום מטרה

מסוימת הקרובה לליבם. אך מה שמאגד את כולם בפעילותם ברשת האינטרנט הוא הרצון לזכות לחשיפה רחבה כמה שיותר, ולהשתמש בפלטפורמת האינטרנט על מנת להביא את הרעיון אותו הם מקדמים לתודעתם של כמה שיותר אנשים.

 

בתוך עולם האינטרנט המגוון כל כך, קיימות שיטות שונות ומשונות להגיע לתודעתם של המוני הגולשים ברשת. הקמת אתרי אינטרנט וקידומם היא אחת השיטות הנפוצות, אך לאחרונה התמורות המתחוללות ברשת מייצרות שיטות חדשות לחשיפה המונית. הרשתות החברתיות הן הדבר החם כיום ברשת, ולכן גם מי שמעוניין לפרסם, לשווק או לזכות בחשיפה המונית מכל סיבה אחרת, משתמש בהן לצורך השגת מטרתו. פייסבוק היא כמובן הרשת החברתית הגדולה והמפורסמת מכולן, ולכן אפליקציות לפייסבוק - המצאה חדשה יחסית אשר נדמה כי הולכת ומשתלטת על הרשת, מהוות כיום אמצעי לגיטימי ופופולארי לקידום מטרות שונות ברשת.

לדוגמה, נניח ואתם משווקים של ציוד רפואי מסוגים שונים. פיתוח אפליקציות לפייסבוק אשר עוסקות במוצרים הבסיסיים אותם אתם משווקים או במילים הקשורות אליהן ישירות היא דרך אטרקטיבית לקדם את העסק שלכם. כך, עד כמה שזה נשמע אולי מוזר, אפליקציה לפייסבוק העוסקת במזרקים,סטומה, תחבושות או כל מוצר אחר שלכם היא אולי לא הדבר הראשון עליו חושבים כאשר פותחים את הפייסבוק, אך הן בהחלט עשויות לתרום לקידום המטרה שלכם. באופן דומה, קידום מילים קשורות באמצעות אפליקציות לפייסבוק יכול גם כן לעזור לקידום מטרתכם. כך, קישור ממילים קשורות דוגמת 'חבישות' (עבור תחבושות) או 'זריקות' (עבור מזרקים) יכול לסייע מאוד למטרתנו כמשווקי ציוד רפואי.

כמובן שמדובר כאן רק בדוגמה אחת ספציפית, אשר בכוונה נלקחה מתחום פחות טריוויאלי ומוכר, וזאת על מנת להראות שבכל נושא ותחום בו נעסוק בעולם, תמיד נוכל להיעזר בפייסבוק בפרט ובאינטרנט בכלל על מנת לקדם את מטרתנו.

השימוש באינטרנט ובאפליקציות בפייסבוק כאמצעים לחשיפה המונית הוא מתבקש בעולם שלנו עבור מי שאינו מעוניין להישאר מאחור. בסביבה התחרותית כל כך בה אנו חיים, מי שלא ישתמש במיטב הכלים הטכנולוגיים העומדים לרשותו – קולו פשוט לא יישמע, ולכן הוא לא ישרוד (בין אם מדובר בעסק, בעמותה לקידום מטרה כזו או אחרת או בכל דבר אחר). אפליקציות לפייסבוק מסתמנות בהחלט כאחד הכלים החשובים והמפותחים ביותר להשיג מטרות דוגמת חשיפה לכמות גדולה של אנשים. לכן, מומלץ מאוד לאמץ כלים אלו, בין אם נראה לכם שהתחום בו אתם עוסקים קשור לפייסבוק ולרשתות החברתיות או לא. כיום, אין תחום שאין לו מקום ברשת החברתית...


| בניית אתר אינטרנט | הקמת אתרי אינטרנט |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757