077-7005757

מאמרים - רשתות חברתיות

אפליקציות לפייסבוק לחנות משלוחי פרחים

אחד התחומים הבוערים ביותר בתחום השיווק והפרסום האינטרנטי, הוא תחום השיווק ברשתות החברתיות, והרשת החברתית פייסבוק בראשם. חנויות ממגוון תחומים, עורכי די המתמחים בתחומים השונים, פלילים או תמא 38 , ולמעשה, כמעט כל בית עסק המבקשים לקדם את עסקיו באמצעות הרשת, פונה אל

חברות הקידום והעיצוב בכדי להקים עמוד ברשת חברתית המקדם את מוצריו.
במאמר שלפניכם, נלמד אודות המושג המכונה אפליקציות לפייסבוק, ובכדי להמחיש את פעילותן, נשתמש בדוגמא של חנויות משלוחי פרחים אשר הקימו עמוד אינטראקטיבי ברשת החברתית הנפוצה, ומשתמשים בעמוד בכדי לקדם משלוחי פרחים מתוצרתם ברחבי הארץ.
מה היא אפליקציית פייסבוק?
ובכן, התחלנו את המאמר תוך ציון העובדה כי נשתמש בחנות משלוחי פרחים לצורך הדוגמא, על כן נמשיך בקו זה בכדי להמחיש את השימוש באפליקציות מסוג זה. בניגוד למה שמקובל היה בתקופה האחרונה, בה נהוג היה להקים עמודי פייסבוק רפרזנטטיביים בלבד, בהם מוצג מידע רלוונטי אודות בית העסק, אפליקציות פייסבוק מאפשרות לבצע פעולות, ולהפוך את העמוד לעמוד דינאמי, ממש כפי שהיה אתר אינטרנט.
כאן המקום לציין, כי על אף העובדה כי חנות משלוחי פרחים תשמח להטמיע אל העמוד שלה ברשת החברתית אפליקציה מתקדמת, ישנו שימוש נרחב עדיין בקרב אלו המבקשים להשתמש במדיה הנהדרת ככלי מיתוגי. לצורך העניין, עורך דין המבקש לקדם את שירותיו בתחום תמ"א 38, פלילים ואחרים, לא יוכל להשתמש באפליקציות פייסבוק בכדי למכור את שירותיו, אך מאידך, יוכל להשתמש באפשרות של הצגת עסקיו בעמוד פייסבוק סטאטי, ובצבירת קהילת חברים על פי הדרך הקונבנציונאלית אשר נהוגה הייתה בעבר, ועודה קיימת.
אם כן, חנות משלוחי פרחים, המעוניינת לקדם את עסקיה באמצעות אפליקציית פייסבוק, תוכל לעשות זאת ולהרוויח בשני אופנים. הדרך הראשונה, היא כמובן הדרך המוכרת להשתמש ברשת החברתית לקידום עסקים, על ידי צבירה של קהילת חברים, ויצירת מה שמכונה, באז ויראלי. מדובר למעשה בקהילת לקוחות מרוצים, המשווקים זה לזה לאחר וקיבלו שירות טוב מאותה חנות משלוחי פרחים מקדמת.
כך, נוצרת חברה גדולה של לקוחות קבועים, אליהם תוכל חנות משלוחי פרחים לשלוח מידע אודות מבצעים וכדומה. אפליקציית הפייסבוק מהווה חלק משלים לקהילה, והיא בסופו של דבר, תאפשר רכישה וירטואלית של משלוחי פרחים, שוב, ממש כפי שניתן היה לעשות זאת באמצעות אתר האינטרנט של בית העסק, ומבלי הצורך לעזוב את הרשת החברתית בכדי לבקר באתר.

 


| בניית אתר אינטרנט | הקמת אתרי אינטרנט |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757