077-7005757

מאמרים - רשתות חברתיות

שיווק בפייסבוק – עבור כל סוגי המוצרים

הפייסבוק הוא ללא ספק האמצעי החם והפופולארי ביותר לתקשורת בין אנשים שונים ברחבי העולם, בדומה לשאר הרשתות החברתיות השונות. הכל נמצא כיום בפייסבוק, אשר משמש לא רק כאמצעי התקשרות אלא גם כפלטפורמה הנוחה והיעילה ביותר להעברת מידע מכל סוג שהוא במהירות בין אלפי אנשים – מידע אישי ופרטי שברצוננו לחלוק עם כולם, קישורים אודות נושאים מסוימים שנוגעים לליבנו ועוד. אחד מסוגי המידע היעילים ביותר הניתנים להעברה בפייסבוק הוא מידע שיווקי.
אמצעי השיווק המתקדם בעולם
הפייסבוק אם כן, הוא כיום אמצעי השיווק הפופולארי והיעיל ביותר בעולם. ניתן לשווק כל דבר דרך הפייסבוק, החל ממסיבת יום ההולדת הפרטית שלכם ועד לקבוצת ההרזיה שפתחתם במטרה לרדת במשקל. למעשה, פייסבוק הפך להיות לאמצעי תקשורת יעיל כל כך, עד כי הרבה מאוד חברות משתמשות בו כיום על מנת לשווק מוצרים תעשייתיים שונים, החל במוצרי צריכה בסיסיים וכלה במוצרים כמו גופי תאורהאו כל מוצר תעשייתי אחר. חברות אלו שוכרות את שירותיהם של משרדי פרסום ומומחים שונים בתחום השיווק אשר יודעים לנצל את האינטרנט בכלל, ואת הרשתות החברתיות ובראשן פייסבוק, בפרט, על מנת להעביר את מסרי השיווק המבוקשים לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים.

היתרון המרכזי של שיווק בפייסבוק הוא כי כיום כמעט כולם מחוברים אליו, ולכן אנחנו יכולים לא רק לפלח את השוק ולפנות ישירות ללקוחות פוטנציאליים עבור המוצר שלנו, אלא גם לשווק קשת רחבה ביותר של מוצרים באמצעי זה. למעשה, קשה לחשוב על מוצר אחד אפילו, אשר הפייסבוק אינו מהווה עבורו ערוץ שיווקי פוטנציאלי אטרקטיבי ביותר. כאמור, החל ממוצרי צריכה וכלה באירועים שונים או אפילו תכניות טלוויזיה וסרטי קולנוע. באמצעות פייסבוק ניתן למצוא קבוצות גדולות של אנשים אשר הביעו בעבר עניין מסוים בתחום אותו אנו מעוניינים לשווק, ולפנות ישירות אליהם. בין אם מדובר בגופי תאורה, תכנית טלוויזיה חדשה, אתר אינטרנט חדש שפתחנו או מסעדה מסוימת שאנחנו מעוניינים לקדם ולשווק, על ידי שיווק ממוקד בפייסבוק נפיק את מרב התועלת השיווקית האפשרית.

השיווק בפייסבוק עובד עבור מגוון רחב כל כך של מוצרים ושירותים, מפני שאנשים מכל תחומי החיים מחוברים כיום לפייסבוק לפחות באותה רמה שהם מחוברים לאמצעי תקשורת אחרים, ובדרך כלל גם הרבה יותר. כך, אם אנחנו למשל מעוניינים לשווק את אותה קבוצת הרזיה שאנחנו פותחים עבור מי שרוצה לרדת במשקל, סביר להניח שנמצא יותר אנשים כאלו באמצעות הפייסבוק מאשר באמצעות פרסום בעיתון למשל, או בטלוויזיה. פרסום זה (בעיתון או בטלוויזיה) הוא גם יקר מאוד, בעוד ששיווק בפייסבוק הוא למעשה בחינם.
גם במקרה של שיווק מוצרים המיועדים לילדים יש לפייסבוק יתרון עצום – מרבית הילדים נמצאים כיום הרבה יותר בפייסבוק מאשר בטלוויזיה ובטח יותר מאשר הם מאזינים לרדיו...


בקיצור – אמצעי השיווק האולטימטיבי. חשבו על זה טוב במידה ואתם מעוניינים לשווק משהו...


| בניית אתר אינטרנט | הקמת אתרי אינטרנט |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757