077-7005757

מאמרים - רשתות חברתיות

שיתוף אתר לפייסבוק - מה הדרך?

שיתוף אתר לפייסבוק - מה הדרך?
אין ספק כי אחד החידושים המסעירים ביותר ברשת הוא כניסת הרשתות החברתיות לחיינו. הרעיון המצוי בתשתיתם הוא גאוני: תשתית לחיברות בני אדם כאשר הם אלה שקובעים את החוקים ומה  ניתן לעשות עם הרשת. כלומר, התשתית פתוחה לכל ניסיון שתרצו לעשות ולכל מטרה. בניית אתר אינטרנט כיום חייבת לכלול גם בניית דף באתרי הרשתות החברתיות ובמיוחד באתר הפייסבוק שהוא הגדול והנפוץ ביותר בעולם.

כיום מדובר על קרוב למיליארד חשבונות בפייסבוק. מליוני אתרים בעולם כבר ביצעו שילוב עם הרשת החברתית המדהימה הזו ועוד היד נטויה. ומה איתכם?
פתיחת עמוד בפייסבוק מתבקשת כיום ולמי שכבר יש עמוד כזה הוא בדרך הנכונה. השאלה היא כיצד לחבר את דף הפייסבוק שלכם באופן יעיל לאתר שלכם כדי להגביר את התנועה אליו. להל"ן כמה טיפים מועילים:
"איי LIKE יו" – כפתור הלייק המפורסם הוא הדרך לגרום לגולשים לספר לכולם שהם מוצאים בכם עניין. למה? אתכם זה לא צריך לעניין. העובדה שמישהו לחץ על כפתור LIKE מעידה עליו שהוא אוהב את התוכן שלכם באותו העמוד וכי הוא מכריז על כך בגלוי. אתם תוכלו לספור עבור הגולשים את כמות הלייקים שלכם וגם להצמיד תמונה קטנה של כל לייקר כזה בעמוד שלכם. ברגע שגולש נכנס לעמוד ורואה את תמונת חבריו כלייקירם שלכם הדבר ייגרום לו לרצות להשתתף בשמחה ויעשה לכם עוד לייק. ככל שיגדלו מספר הלייקים כך תגבר התנועה לאתר שלכם.
תגובות של הגולשים – מערכת תגובות היא מכשיר המגדיל את האמינות של האתר שלכם בעיני הגולשים, לכן לימדו להשתמש בו בחכמה. ניתן לקשר את אתר האינטרנט שלכם עם עמודי התגובות שבפייסבוק. ניתן לשלוט בפרסום התגובות ולהחליט האם התגובה תתפרסם רק באתר או שגם בדף הפייסבוק של המגיב עצמו. נכון שאין אפשרות לשלוט על תוכן התגובות, אבל עליכם לראות את הצד החיובי בכך. ראשית, מערכת תגובות שלא רק מפארת את העסק שלכם נתפסת כמערכת אמינה וגורמת לגולשים לחשוב עליכם באופן הרבה יותר אמין. וגם אם ישנן תגובות שליליות הרי הדבר נובע מאי שביעות רצון של הגולשים מכם. נתחו את התגובות השליליות ושפרו את עצמכם לאורן. אל תדחיקו ביקורת, נצלו אותה כדי לבנות עצמכם טוב יותר וכדי להגיע ליותר ויותר לקוחות.
בניית אתר אינטרנט והפייסבוק – סיפור אהבה
בניית אתר אינטרנט ללא התייחסות לפייסבוק משולה לבניית מכונית ללא מחשב דרך (GPS). פייסבוק נחשב כיום לאתר האינטרנט הנצפה ביותר והעפיל אף על גוגל. מספר הנכנסים לפייסבוק נמדד במאות מליונים בכל יום. הפוטנציאל טמון כיום בפייסבוק, וכל מי שלא מסוגל להפנים זאת כנראה ימצא את עצמו מחוץ לעסקים מהר מאד. הדרך הנכונה היא לעשות את מה שעושים כיום ולקשר את האתר שלכם עם הפייסבוק בדרכים שצויינו למעלה וכל הזמן להיות קשובים להתפתחויות בתחום.


נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757