077-7005757

מאמרים - בניית אתרי אינטרנט

מדריך להקמת חנות וירטואלית

הקמה של חנות וירטואלית היא הדרך המודרנית להקים עסק מוצלח בהשקעה קטנה ובאופן נוח ופשוט לתפעול. בין אם יש לכם עסק פיזי קיים, ובין אם אתם רוצים למרכז את הפעילות העסקית שלכם בעולם האון ליין בלבד, הקמה של חנות וירטואלית הינה הדרך הטובה ביותר עבורכם להרוויח כסף, להגיע לחשיפה גדולה מאוד ללקוחות בכל רחבי הארץ ולהפוך את העסק שלכם למוצלח ופופולארי.

 

והכל תלוי בדרך שבה תקימו את החנות הווירטואלית שלכם.

ממשק המשתמש – החלק החשוב ביותר בחנות שלכם

אחד החלקים החשובים ביותר, אם לא החשוב מכולם, בהקמה של חנות וירטואלית הוא ממשק המשתמש. אפיון נכון של ממשק המשתמש ישפיע על נוחות השימוש והרכישה באתר, יסייע ללקוחות למצוא את המוצרים להם הם זקוקים בצורה טובה ונוחה יותר ויהפוך את השהות שלהם באתר להרבה יותר נעימה.

לכן חשוב מאוד לעבור עם מומחים בתחום אפיון ממשקי משתמשים בכדי שיבנו את החנות שלכם בהתאם לצרכים של המשתמשים בה.

כיום אתם יכולים למצוא מגוון רחב של חברות אשר מאפשרות לכם להקים חנות וירטואלית על גבי תבנית ממשק קיימת, ורק לבצע שינויים קלים בעיצוב הגרפי. אמנם, בדרך הזו תוכלו לחסוך בצורה משמעותית בעלויות של הקמת החנות, אך ייתכן מאוד שתקימו אתר על ממשק שלא מתאים לסוג הלקוחות אליו אתם פונים, וחבל.

עיצוב גרפי נעים המותאם לסוג המוצרים שלכם

לאחר אפיון ממשק המשתמש, עוברים לשלב העיצוב הגרפי של החנות שלכם. חשוב מאוד בשלב העיצוב להקפיד לא רק על מראה מרשים ומושך,  אלא גם עיצוב המותאם לסגנון המוצרים שאתם מוכרים בחנות. למשל, אם אתם מקימים חנות וירטואלית לממכר תרופות טבעיות, עיצוב בגוונים טבעיים כמו ירוק, שמנת וכדומה, יתאים הרבה יותר לעומת עיצוב נועז יותר בשילוב של שחור ואדום.

לכן חשוב מאוד להקפיד על עבודה עם מעצב גרפי מנוסה ומקצועי, ולפני שאתם מאשרים את העיצוב לתת לכמה מכרים או חברים לעבור עליו ולתת את חוות הדעת שלהם.

חנות וירטואלית עם אפשרות לתשלומים מאובטחים

עוד חלק חשוב מאוד בהקמה של חנות וירטואלית הינו החלק של הסליקה והתשלום. אם אתם מקימים חנות, בוודאי הכוונה שלכם היא לאפשר רכישה ישירות באתר דרך כרטיס האשראי. בכדי לעשות זאת האתר יצטרך לעבור בדיקה של חברת הסליקה, ותצטרכו להתקשר עם חברת סליקה מקצועית אשר מבטיחה ללקוחות שלכם אפשרות לתשלומים מאובטחים ובטוחים באתר שלכם.

הקפידו על כך, וציינו את נושא הבטיחות ברכישה באתר בכל מקום רלוונטי, לקוחות רבים עדיין חוששים לבצע רכישות באינטרנט מבלי שהם בטוחים בכך שמדובר באתר מאובטח שלא שומר את פרטי כרטיס האשראי שלהם ושיש להם ביטחון בכל מקרה שבו המוצר שיקבלו לא יהיה תקין או לא יהיה תואם לציפיות שלהם.

 

 

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757