077-7005757

מאמרים - בניית אתרי אינטרנט

כיצד עיצוב האתר משפיע על המיתוג שלו ברשת

מכירים את המשפט "אל תסתכל בקנקן אל מה שיש בתוכו?" הוא נכון אך בכל הקשור למיתוג ועיצוב, גם הקנקן חשוב, כי אם לא נדאג שהוא יהיה מעוצב בצורה יותר, אנשים לא יעזו לבדוק מה יש בפנים. זה נכון בכל דבר ובפרט כשאנחנו מדברים עיצוב אתרים.

 

העולם של עיצוב אתרים מחולק ל-3 חלקים עיקריים, אם אפשר לחלק אותו באופן שרירותי, כשכל חלק קשור לחלק השני ולא יכול לעמוד לבד בפני עצמו. חלק אחד מתייחס לחוויית הגולש באתר. ככל שהאתר מעוצב יפה ונוח יותר, הגולש ייהנה בו יותר. החלק השני מתייחס לקשר של העיצוב עם הקידום של האתר בגוגל. מבחינת גוגל חשוב שהאתר יהיה בנוי בצורה מסוימת, מסודרת, עם היררכיה ברורה של עמודים וכותרות, כך זה יאפשר לגולש ליהנות מחוויית גלישה באתר. החלק השלישי מתייחס למיתוג, אתר שמעוצב בצורה יפה, עוזר לעסק להיות ממותג בצורה נכונה, מה שמשפיע עליו גם ברשת וגם מחוצה לו.

כפי שניתן לראות כל התהליך של עיצוב אתרים נועד לדבר אחד, להביא יותר ויותר גולשים לאתר. ככל שהאתר יהיה ממותג ברשת בצורה טובה יותר כך הסיכוי שלו שהוא יזכה בגולשים רבים יותר הוא גדול. לשם כך יש לחשוב על עיצוב אתרים, לא כדרך להפוך את האתר ליפה יותר אלא לחשוב על זה מהצד השיווקי ומהצד שיאפשר לגולשים ליהנות מחוויית גלישה מהנה יותר.

כיצד עיצוב אתרים עוזר למיתוג ברשת

הרעיון של מיתוג הוא לשנות את פני העסק בפני הלקוחות, עם זה בשביל לחדש את פניו ועם זה בשביל ליצור מודעות חדשה כלפי מסיבות שונות. עיצוב אתרים עוזר למיתוג ברשת על ידי כך שדרך עיצוב מחודש של האתר, אנחנו יכולים להכניס לשימוש כלים מסוימים, בעיקר כלים עיצוביים, אשר ילוו את העסק במהלך הזמן. זה נכון לגבי לוגו, סלוגן וכלים אחרים.

בעזרת עיצוב אתרים אנחנו יכולים גם למתג את עצמנו מחדש ברשת. למשל, אם אנחנו בוחרים להקים אתר רענן, צעיר, עם הרבה תמונות, מלל חדשני, חיבורים לרשתות חברתיות שונות, ועמודים מיוחדים שקודם לכן לא היו באתר, אז זה יוצר לנו מיתוג חדש בקרב הגולשים, אנחנו יכולים לשווק את האתר ולהגיע לקהלים חדשים, נניח קהלים צעירים שאינם מכירים אותנו או קהלים שתמיד ראו אותנו בצורה מסוימת ודרך האתר הם פתאום מגלים שאנחנו ממש לא כמו שהם חשבו.

חשוב לציין, זה נכון לא רק בכל הקשור לתחום הספציפי של עיצוב אתרים אלא גם לכלים אחרים שקשורים יותר לתוכן, נניח סרטונים, מאמרים, סקרים, ותכנים חדשניים אחרים שיכולים לעזור לנו במיתוג. מה שבטוח שהוא שבשביל למתג את עצמנו מחדש ולהגיע לקהלים חדשים, אנחנו חייבים לשלב ידיים, בין עיצוב אתרים וניהול האתר בצורה יעילה וחדשנית.

 

 

 

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757