077-7005757

מאמרים - בניית אתרי אינטרנט

ניהול אתרי אינטרנט בגמר שלב הבנייה

כאשר מסתיים פרויקט חשוב ברמה הארגונית, בניית אתר אינטרנט חדש לחברה, לדוגמה, הנטייה האנושית היא "לגזור את הסרט" ולנוח לזמן מה על זרי הדפנה, אך כל מי שכבר התנסה בהקמת אתר יוכל לספר לכם שהעבודה האמיתית מתחילה רק לאחר שהאתר עלה לרשת לשביעות רצונם המלאה של המעורבים במלאכת הבנייה.


חשוב לזכור שהאתר הוא לכל היותר פלטפורמה שבאמצעותה ניתן להציג לקהל הרחב את המוצרים או השירותים שהארגון מציע, אך כדיי שהאתר ישיג את המטרות שלשמן הוא הוקם, על קברניטי הארגון לוודא שהאתר יכיל את התכנים המתאימים ויהיה משכנע בדיוק כמו פרזנטציה של איש מכירות מיומן.

מה כדאי לעשות אחרי שהאתר עולה לאוויר?  כיצד הפעולות יוכלו לגרום לאתר (ולארגון...) להשיג את המטרות האסטרטגיות שלשמן הוקם מלכתחילה? על כך ועוד, בכתבה הבאה:

תכנון התפריטים והניווט באתר
האופן שבו תובילו את הגולשים באתר, בהירות התפריטים ונוחות הניווט באתר צפויים להשפיע באופן מכריע על הסיכויים של האתר להשיג את מטרותיו ולשרת אתכם נאמנה. לרוב, המתכנתים יעניקו לכם "גליון קנבס לבן" שעליו תוכלו לצייר את הקטגוריות, תתי הקטגוריות והתפריטים הראשיים באתר, האופן שבו תתכננו את המבנה ההיררכי של את האינטרנט שלכם יקבע עד כמה יהיה קל לגולש לנווט בו ולהשיג את המידע הדרוש לו כך שיוכל וירצה ליצור עמכם קשר, לקנות, להתקשר או לבצע כל פעולה רצויה אחרת.

הזנת תכנים מקצועיים ומשכנעים
היה זה ביל גייטס שתבע בזמנו את המשפט האלמותי "התוכן הוא המלך" וככל שהטכנולוגיה נעשית מתקדמת יותר אנו מבינים עד כמה הוא צדק. כיום, מתכנת טוב יוכל לשלב באתרכם אנימציות מרהיבות, משחקים אינטרקטיבים, סרטונים וקטעי פלאש עוצרי נשימה, אך בסופו של יום, הטקסטים שהגולשים יקראו יקבעו כמה מהם יהפכו ללקוחות נאמנים וכמה ימשיכו לאתר הבא.

מעבר לחשיבות הרבה של התכנים לטובת הגולשים האנושיים, גם מנועי החיפוש יודעים להעריך תוכן איכותי כאשר הם נתקלים בו, לכן, ברוב הביטויים התחרותיים תוכלו למצוא בראש תוצאות החיפוש אתרים המכילים כמויות גדולות של תוכן איכותי ומקורי אשר כתוב בשפה עשירה ומעשיר את הידע של הגולשים אודות הענף העסקי שבו פועלת החברה המפעילה את האתר.

תמונה אחת שווה אלף מילים
תמונות מקצועיות אשר משולבות בין הטקסטים באתר משפרות באופן דרמטי את נראות האתר וגורמות לכל העסק להראות הרבה יותר מקצועי. לעולם אל תתפשרו על תמונות באיכות בינונית שצילמתם בטלפון הנייד, אם אתם מבקשים לשדר תדמית מקצועית, התמונות הן ממש לא המקום לעצור בו. תמונה אשר צולמה על ידי צלם מקצועי ועובדה באמצעות תוכנה מתקדמת לריטוש תמונות תגרום אפילו לעמוד אינטרנט בינוני להראות מדהים ותסייע לכם לשדר תדמית של מקצועני אינטרנט אמתיים.

וטיפ קטן: אם בשלב זה אין לכם תקציב להשכיר את שירותיו של צלם מקצועי, באינטרנט תוכלו למצוא אין ספור אתרים המצעים מאות אלפי תמונות סופר מקצועיות למכירה. כל אחת מהתמונות הללו מוצעת למכירה תמורת סכום זעום, לרוב דולר אחד, וכאשר המבחר הוא כל כך גדול, תמיד תוכלו למצוא תמונה שמתאימה באופן מדויק למסר שאתם מעוניינים להעביר.  

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757