077-7005757

מאמרים - בניית אתרי אינטרנט

עיצוב אתרים בשנת 2013 , טרנדים חמים ביותר – חלק א

להלן מספר טרנדים חמים בעיצוב אתרים  - 2013

 

 

פריסות Responsive

מגמה שהחלה בשנת 2012 והולכת ומתרחבת מאוד ב- 2013, גם המעצבים וגם בעלי האתרים מבינים,   שהעיצוב צריך לתמוך בכל ההתקנים, ממחשבים ניידים, מחשבים שולחניים, טלפונים חכמים וטאבלטים.

המטרה היא שאתר אינטרנט יראה  מושלם בכל הסביבות ובמיוחד שאחוז הגולשים מטלפונים סלולאריים הולך וגודל, ז"א אתר האינטרנט בעיצוב רספונסיבי , יודע להתאים עצמו לכל המסכים של וכל המכשירים..

 

 

תפריטים קבועים, לא נגללים

יצירת תפריט קבוע לא נגלל  באתר האינטרנט, היתרון של זה, כאשר גוללים את הדף באתר, זה יציג אפשרות קבועה  לניווט באתר ובחזרה לדף הבית. מגמה זו קיימת כבר זמן מה, אבל עכשיו אנו רואים את השימוש שלה הולך וגדל בהרבה אתרים.

לדוגמא, באתר שבנינו בארטטק: http://www.talenthr.co.il/

 

 

רקע גדול של תמונה

צלמים או אפילו חובבי צילום בהחלט נהנים ממגמת עיצוב זו, רקע גדול של תמונה שמשתנה בהתאם לגודל המסך, זוהי דרך מצוינת כדי ללכוד את תשומת הלב של המבקר באתר שלך וזה יכול להיראות נהדר כאשר נעשה כראוי.

 

 

שקיפות של שכבות

יצירת שקיפות של שכבות , בדיוק כמו בתוכנה גרפית, ניתן היום לייצר גם באתרי אינטרנט, זה אומר שיש אפשרות  ליצור שקיפות בכל מיני רמות לכל מיני אלמנטים באתרים, בכל דפדפן אינטרנט מודרני – כבר לא חובה פוטושופ!
לדוגמא כמו שעשעינו באתר של חברת פרסקו , בלחיצה   אחת על הפרוייקט, ניתן לראות שהרקע של הפרוייקט הינו שקוף.

 

 

תוויות מדיה חברתיות

היום מומלץ להוסיף  בכל בניית  אתר אינטרנט  סמלים של מדיה חברתית למטרת קישור לעמודים ולמטרות שיתוף תכנים, ניתן  לבדוק כמעט בכל קהילה חברתית   וסביר להניח שימצא פתרון עיצובי נהדר, לתגים ולעיצוב שלהם. ניתן  למקם את התגים הללו מוצמדים לבלוג הודעות ומאמרים בכל מקום באתר וכמובן לשחק עם העיצוב שלהם ולשדרג בעזרתם את העיצוב של האתר.

 

 

דפי אינטרנט ארוכים

דפי אינטרנט ארוכים כבר מזמן הפכו לטרנד ובשנת 2013 אנחנו רואים את המגמה הזו הולכת ומתרחבת, יותר מזה, גלילת דף וטעינה אין סופית  מקובלת בהחלט, ניתן לראות דוגמא טובה באתר של Pinterest.com, עמוד ארוך מאוד שהטעינה שלא מתבצעת עם הגלילה.

עוד דוגמא טובה ניתן לראות באתר שבנינו לחברת פרסקו עמוד מוצר ארוך שהניווט שלו מתבצע בעזרת תפריט קבוע לא נגלל:

 

 

המשך יבוא.......

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757