077-7005757

מאמרים - בניית אתרי אינטרנט

דגשים לבניית אתרים בעידן של תקשורת דיגיטלית בשנת 2017

אין ספק כי בעידן בו אנו חיים היום כל התחום של תקשורת דיגיטלית הפך להיות הרבה יותר רחב מאי פעם. היום כל אחד מבין כי בעזרת התקשורת הדיגיטלית ניתן לבצע פרסום, שיווק ולתקשר בצורה הרבה יותר טובה בין אנשים בכל רחבי העולם, ולכן בעידן הזה, עידן בו עולם התקשורת מתפתח ומתרחב מידי יום, בניית אתרים הוא נושא חשוב מאוד וכבר לא מדובר בהמלצה, אלא חובה של כל בעל עסק, וגם אנשים פרטיים רבים.

מהי חשיבותו של אחסון אתר?

 מאמרים רבים ברחבי הרשת עוסקים בעצות וטיפים לאנשים אשר עומדים בפני בניית אתר. מייעצים לכם כיצד לבחור את כתובת הדומיין שלכם, ביכן למקם בדף הבית את הלוגו, באלו צבעים צריך להיות האתר, ואפילו, כיצד להפוך את עגלת הקניות באתר הקניות הווירטואלי שלכם לאפקטיבית ומזמינה יותר. אולם, אי שם, בין כל המידע הרב הזה, לעיתים הולך לאיבוד אחד הרכיבים הבסיסיים והחשובים ביותר - בחירת ספקית ושרת אחסון אתרים.

פיתוח יישומי אינטרנט - ארבע נקודות חשובות

 

אמנם, התוכנות השונות הן אלה שהצעידו את הטכנולוגיה שלנו למקום בו היא נמצאת כיום, אולם, נראה כי, לאט לאט, אפליקציות מובייל ויישומי אינטרנט הולכים ותופסים את מקומן. אנחנו שומעים על יותר ויותר אפליקציות לטלפונים החכמים שמאפשרות לנו לעשות A או B ויישומי רשת שמאפשרים לנו לעשות X או Y. האם הגיע הזמן להספיד את התוכנות המותקנות לוקלית או על השרת הארגוני? ואיך משתלבים בתמונה שירותי מחשוב הענן?

מדריך להקמת חנות וירטואלית

הקמה של חנות וירטואלית היא הדרך המודרנית להקים עסק מוצלח בהשקעה קטנה ובאופן נוח ופשוט לתפעול. בין אם יש לכם עסק פיזי קיים, ובין אם אתם רוצים למרכז את הפעילות העסקית שלכם בעולם האון ליין בלבד, הקמה של חנות וירטואלית הינה הדרך הטובה ביותר עבורכם להרוויח כסף, להגיע לחשיפה גדולה מאוד ללקוחות בכל רחבי הארץ ולהפוך את העסק שלכם למוצלח ופופולארי.

כיצד עיצוב האתר משפיע על המיתוג שלו ברשת

מכירים את המשפט "אל תסתכל בקנקן אל מה שיש בתוכו?" הוא נכון אך בכל הקשור למיתוג ועיצוב, גם הקנקן חשוב, כי אם לא נדאג שהוא יהיה מעוצב בצורה יותר, אנשים לא יעזו לבדוק מה יש בפנים. זה נכון בכל דבר ובפרט כשאנחנו מדברים עיצוב אתרים.

אתר רספונסיבי - מה זה ולמה זה חשוב?

המילה ה"עברית" החדשה רספונסיבי (Responsive) מתארת בניית אתרי אינטרנט שחוויית הגלישה בהם היא מותאמת לסוגי מסכים ורזולוציות שונות. אתרי אינטרנט רספונסיביים פשוט מתאימים את עצמם לפי גודל המסך ומאפשרים חוויית גלישה ידידותית, שיטוט מהיר ואינטואיטיבי באתר, ואפשרויות מילוי אחר מטרות (כמו שליחת טופס / ביצוע רכישה / הרשמה לרשימת התפוצה, וכדומה) בקלות בכל מסך. למה זה חשוב? ומהו תהליך בניית אתרי אינטרנט רספונסיביים? על כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם.

מי צריך מנהל אתר? איך לנהל את האתר שלך בעצמך

כיום, קשה מאוד להחזיק עסק בלי נוכחות אינטרנטית שלו. אין ספקשהקמה של אתר בלבד פשוט אין בה די. על מנת להפוך את האתר ל"מגנט לקוחות" ולהשיג אפקט חיובי מערוץ השיווק, הכרחי להמשיך להשקיע באתר, השקעה מתמשכת, קבועה ומדויקת.

איך עושים את זה? מה כמות ההשקעה הנכונה? והאם אפשר לעשות את זה לבד או שחשוב להחזיק איש מקצוע שיטפל באתר? על כך ועוד, במאמר שלפניכם.

בניית אתר נגיש

בונים אתר חדש? קחו בחשבון את נושא הנגישות

בניית אתר אינטרנט חדש מצריכה חשיבה מעמיקה על נושאים רבים. עיצוב, התנהגות הגולשים באתר, התאמה למנועי חיפוש, שיווק, היררכיה ועוד... אולם ישנו נושא נוסף שחשוב מאוד לתת עליו את הדעת, התאמתו של האתר לגולשים בעלי

html מבוא

רשת האינטרנט מאפשרת לנו, הלכה למעשה, להשתמש בתוכנות מחשב אשר אינן מותקנות על המחשב שלנו, אלא על מחשב אחר שיכול להימצא על כל מחשב אחר (או שרת, לייתר דיוק...) על פני הגלובוס.  אבן הבניין שמהן מורכבות התוכנות הללו, אשר נקראות בפי כל "אתרי אינטרנט" היא שפת התכנות הפשוטה (יחסית...) HTML.

הגנה על מידע חסוי ברשת

רשת האינטרנט שינתה את חיינו, בעיקר לטובה, אך היא טומנת בחובה גם לא מעט סכנות. קשה מאוד לדמיין את חיינו ללא שימוש יום יומי באינטרנט, אך יש לשים לב לסיכונים הרבים הקיימים בשימוש באינטרנט, ובעיקר - הגנה על מידע חסוי ואפילו סודי הנמצא ברשת. תחום אבטחת המידע עוסק גם בעולם האינטרנט, וחשוב להכיר את הדרכים בהם ניתן להגן על מידע ברשת. עוד על נושא חשוב זה בכתבה הבאה.

ניהול אתרי אינטרנט בגמר שלב הבנייה

כאשר מסתיים פרויקט חשוב ברמה הארגונית, בניית אתר אינטרנט חדש לחברה, לדוגמה, הנטייה האנושית היא "לגזור את הסרט" ולנוח לזמן מה על זרי הדפנה, אך כל מי שכבר התנסה בהקמת אתר יוכל לספר לכם שהעבודה האמיתית מתחילה רק לאחר שהאתר עלה לרשת לשביעות רצונם המלאה של המעורבים במלאכת הבנייה.

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757