077-7005757

מאמרים - קידום אתרים

למה לא לבצע בניית אתר אינטרנט בחינם?

כאשר אתם רוצים לבצע בניית אתר אינטרנט לעסק או לארגון שלכם, אתם מתחילים לעשות חיפוש, ובאופן טבעי נמשכים לאתרים רבים שנראה שהם מציעים לכם עסקה משתלמת מאד: אתרים אלו מעניקים לכם פלטפורמה חינמית לחלוטין, ומערכת פשוטה מאד לבניית האתר שלכם. לכאורה, מצאתם את נוסחת הקסם של בניית אתרי אינטרנט! אתם לא צריכים להשקיע אפילו אגורה אחת, ובמערכת שהיא אכן פשוטה למדי להבנה, אתם יכולים להקים חינם תמורת 0 ש"ח, כולל גם האחסנה והדומיין! נשמע לכם טוב מידי בכדי להיות אמיתי? זה אכן המצב! בניית אתרי אינטרנט בחינם, בסופו של דבר הם לא משתלמים בכלל, לא מקדמים את העסק או את הארגון שלכם, ולטווח הארוך - הם אפילו יכולים לעלות לכם יותר כסף, ולפגוע בתדמית שלכם. בואו לראות את הסיבות, ואת ההשוואה בין בניית אתר בחינם, לבין פניה לאתר מקצועי.

כמה פרמטרים להשוואה

  1. אחסנה - מצד אחד, בניית אתר אינטרנט בחינם לא תעלה לכם. מצד שני קחו בחשבון שהבנייה היא חינם אמנם, אבל לאחר מכן עלות האחסון גבוהה ביותר לעומת אתרים רגילים שעלויות האחסון נמוכות. כמו כן, פלטפורמה חינמית איננה מחויבת כלפיכם במידה והאתר נופל. גם התעבורה של האתר היא איטית, ואתם מוגבלים מאד מבחינת המקום (אתרים "חינמיים" רבים מציעים לכם לשלם כסף תמורת הגדלת הנפח - ומכאן ברור מה הם מנסים להשיג). במקום זאת, פנו מראש לחברה בתשלום שגם תקשר אתכם לשרת אמין ומקצועי.
  2. דומיין - גם כאן, נראה כי דומיין בחינם הוא עסקת חייכם לעומת דומיין בתשלום. בפועל דומיין חינמי הוא לרוב דומיין מאד לא רציני, עם סיומות שאינן מקצועיות, וכתובת אתר שהיא ארוכה מידי. במקום זאת, אם תבחרו לשלם על דומיין, תוכלו לקבל סיומת מקצועית כמו org.il או co.il , ועם כתובת קצרה ופשוטה שמעידה על רצינות.
  3. הגבלה בעיצוב האתר - בניית אתר אינטרנט בחינם, תמיד תגביל אתכם מבחינת העיצוב של האתר שלכם. לרוב מדובר על מערכות מאד שבלוניות, שבהן כל האתרים נראים בדיוק אותו דבר, ואין כמעט הבדל ביניהם. זה אולי יכול להתאים למי שאוהב קצת לשחק ולהתנסות עם האינטרנט, אבל בטח לא לחברה שרוצה ייצוג מתאים באינטרנט שיהיה מכובד.
  4. אחריות - אולי הדבר החשוב ביותר של בניית אתרי אינטרנט. בסופו של יום אתם חייבים שהאתר שלכם יתפקד 24 שעות ביממה ו 7 ימים בשבוע ללא תקלות. אם תפנו לחברה מקצועית שתבצע עבורכם בניית אתר אינטרנט, אתם גם מקבלים אחריות שוטפת לתפעול של האתר, ופתרון תקלות באופן בהול. פלטפורמה חינמית לא מחויבת עבורכם בכלל, ואם האתר שלכם אובד - אתם בעצם תקועים ללא עזרה.

בואו לעבוד עם חברה מקצועית
ההשוואה בין בניית אתרי אינטרנט בחינם לבין בניית אתר אינטרנט בתשלום מובילה אתכם למסקנה אחת - כדאי לשלם ולהשקיע באתר איכותי, אמין ויציב, מאשר לא לשלם - ובסופו של דבר לקבל חתול בשק. צרו קשר כבר עכשיו עם חברה מקצועית, ותוכלו לקטוף את הפירות בהמשך.

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757