077-7005757

מאמרים - קידום אתרים

קידום אתרים בגוגל באתר ידידותי לגוגל

אתר אינטרנט – צעד חיוני לשיווק העסק
כיום כמעט לכל עסק, קטן או גדול, יש צורך באתר אינטרנט. אתר אינטרנט הפך לבסיס להשגת לקוחות פוטנציאלים. בעידן בו 44% מהדיוור הישיר הנשלח ללקוחות לא נפתח בכלל ועלות של ליד המגיע מאמצעי שיווק באינטרנט זולה ב 62% מאשר ליד המגיע מאמצעי השיווק הקלאסיים (קרי פרסום בעיתונות ובחוצות, טלמרקטינג ודיוור ישיר) לאתר שלכם תפקיד חשוב יותר מאי פעם. ואם כבר בונים אתר אז כדאי להשקיע בעיצוב אתרים ובמיצוב הנכון שכן באינטרנט זוהי ה"חנות" שלכם,זהו הקשר שיש לכם מול הלקוחות .
השקעתם באתר יפה, בעיצוב שלו ובנגישותו לגולשים? עכשיו אתם צריכים לוודא כי כמה שיותר גולשים ייחשפו אליו. איך עושים זאת? – קידום אתרים בגוגל.
תהליך קידום אתרים מבטיח לכם למעשה כי אתר האינטרנט שלכם ייחשף לכמה שיותר גולשים וכתוצאה מכך לכמה שיותר לקוחות פוטנציאליים. קידום אתרים בגוגל הוא הדרך שלכם לשווק את האתר שלכם ברשת האינטרנט ולהגדיל את מעגל הלקוחות בקלות וביעילות.
כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש מידע לגבי מוצר מסוים או כל נושא אחר, הוא פונה למנוע החיפוש הבינלאומי גוגל ומקיש את מה שהוא מחפש. מטבע הדברים, הוא יפנה קודם כל לתוצאות הראשונות שגוגל מציג בפניו. איך מגיעים למקומות הראשונים בגוגל? – רק באמצעות קידום אתרים בגוגל נכון, מקצועי ויעיל.
כדאי להשקיע באתר הנבנה מראש לקידום אתרים
אתר אינטרנט הנבנה על ידי בונה אתרים שהוא גם מקדם אתרים מספק לכם יתרון שכן בונה אתרים ומעצב אתרים שמכיר את האלגוריתמים של גוגל יבנה לכם מלכתחילה אתר ידידותי לגוגל. בניית אתר עם אלמנטים שיעזרו למקדם אתרים להביא אותו להיות ראשון בגוגל.
קידום אתרים בגוגל – כתיבת תוכן
אחת הדרכים לביצוע קידום אתרים בגוגל בצורה יעילה היא כתיבה לאינטרנט או כתיבה שיווקית. כבר בשלב בניית אתר כדאי שתתכננו את תכניו ואת המטרות שברצונכם להשיג בכל דף. אם אתם מתקשים בכתיבה שיווקית תיקחו שירותים מקצועיים של כתיבה לאינטרנט. כתיבה שיווקית תסייע להניע את הגולשים לבצע פעולות כמו שליחת טופס צור קשר, התקשרות אל העסק ,הורדת תוכנה ופעולת רכישה בכרטיס אשראי. כתיבת תכנים ברמה גבוהה, בתוך האתר ומחוצה לו, אשר יכילו ביטוי מפתח מרכזיים הקשורים באתר שלכם, תסייע לכם לבצע קידום אתרים בגוגל בצורה טובה. ככל שביטויי המפתח יופיעו בצפיפות גבוהה יותר, כך האתר שלכם יהיה במקום גבוה יותר מבחינת קידום אתרים בגוגל. כתיבת תכנים שמפורסמים מחוץ לאתר גם היא חיונית עבור קידום אתרים בגוגל של האתר שלכם. בדרך זו ניתן לשתול גם ביטויי מפתח וגם קישורים המנתבים את הגולשים אל האתר שלכם.  
לא כל תוכן שנכתב ומכיל ביטויי מפתח מרכזיים מבטיח קידום אתרים בגוגל. חשוב ביותר כי התוכן יהיה מהימן ואיכותי. כיום קיימות חברות רבות וכותבי תכנים רבים למטרות קידום אתרים בגוגל. פעמים רבות מדובר בתכני "זבל" או תכנים שאינם איכותיים ומטעים את הגולשים. גוגל למעשה נלחם בתופעה זו ונותן עדיפות לתכנים איכותיים ואמינים בלבד. אם אתם רוצים להשיג קידום אתרים בגוגל יעיל וטוב לטווח הארוך, חשוב כי התכנים שלכם בתוך האתר ומחוצה לו יהיו איכותיים. תכנים אשר לא יעברו את הדרישה, לא יעברו בגוגל, מה שאומר כי האתר שלכם לא יקודם כמו שאתם רוצים ויישאר מאחור. כיום קיימות חברות מקצועיות המתמחות בתחום קידום אתרים בגוגל וכתיבת תכנים בנושאים שונים, בצורה הטובה ביותר עבור האתר שלכם.
עוד עניין שאסור להקל בו ראש בכל הקשור לכתיבת תכנים למטרות קידום אתרים בגוגל הוא ביטויי המפתח הנבחרים, אשר ימקמו את האתר שלכם בדרגה הגבוהה ביותר במנוע החיפוש. גם כאן, מומלץ להסתייע בחברה מנוסה ומקצועית בתחום בניית אתרים או קידום אתרים בגוגל, אשר תדע לבחור את מילות המפתח הנכונות השייכות לתחום בו עוסק האתר שלכם ולשלבן בתכנים בצורה הטבעית ביותר.

| בניית אתר אינטרנט | הקמת אתרי אינטרנט |

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757