077-7005757

מאמרים - טלפונים סלולאריים

פתרונות סלולריים לאתרי אינטרנט

ישנם שני תחומים מרכזיים ששינו את חיינו ללא היכר - עולם האינטרנט והעולם הסלולרי. קשה לדמיין את חיינו במאה ה- 21 ללא האינטרנט וללא הטלפון הסלולרי, אך מה עם השילוב בין שניהם? בשנים האחרונות יצאו לשוק מגוון רחב של פתרונות סלולריים לאתרי אינטרנט, החל באתרים סלולריים מתוחכמים ועד לאמצעי שיווק יעילים כמו קופונים סלולריים, הגרלות סלולריות, סקרים סלולריים ועוד. בכתבה זו נפרט אודות התחום ההולך ומתפתח של פתרונות סלולריים לאתרי אינטרנט.
מי צריך פתרונות סלולריים?
כל אדם, גוף, חברה או ארגון שיש להם אתר אינטרנט או שבכוונתם להקים אתר יכולים להיעזר רבות בפתרונות סלולריים. יש בעולם (ובמיוחד בארה"ב ובאירופה) חברות רבות העוסקות בתחום, וגם בישראל תופס עולם זה תאוצה ויש מספר חברות המספקות פתרונות סלולריים מגוונים. המטרה של רוב הפתרונות הללו היא בעיקר שיווקית, כלומר לקדם את בעל האתר. חשוב להדגיש כי אין זה משנה במה עוסק האתר שלכם. בין אם המדובר באתר אינטרנט בו ניתן לרכוש נופש באילת ברגע האחרון, אתר של חברה לאינסטלציה או אתר המוכר מסכי lcd, באמצעות הפתרונות הסלולריים תוכלו לקדם, לשווק, למתג ולפרסם את האתר, וכך להגדיל את המכירות, וכמובן גם את הרווחים. כיום, בעל עסק שלא נעזר בפתרונות סלולריים נשאר לא פעם הרחק מאחורי המתחרים שלו.
אילו פתרונות סלולריים קיימים?
יש כיום מגוון רחב של פתרונות סלולריים לבעלי אתר אינטרנט כאשר החשוב שבהם הוא האתר הסלולרי. בניית אתר סלולרי פירושה לבנות אתר אינטרנט המותאם באופן מושלם לטלפון הסלולרי הן מבחינת העיצוב, הגודל של הכתב, הצבע וכמובן התוכן. אתר סלולרי הוא כלי שיווקי יעיל מאוד וחברות רבות בנו לעצמן אתרים סלולריים מושקעים. עבור עסקים קטנים, בניית אתרים סלולריים חשובה במיוחד מכיוון שמדובר באתר שהוא זול למדי וניתן באמצעותו לקדם את העסק בצורה נהדרת (גם באמצעות קידום מקומי וגם באמצעות קידום אתריםרגיל). רוב החברות העוסקות בתחום זה יודעות כיצד להמיר אתרים סלולרים לאתרים רגילים וכיצד להשתמש בכלי הזה על מנת לקדם את העסק. יש כיום גם לא מעט שירותים מבוססי מיקום (כמו גוגל מקומות למשל) אשר מותאמים בצורה טובה לטלפון הסלולרי. למשל, שירות אשר שולח ללקוחות סמס על פי המיקום שלהם. אם אתם נמצאים בקרבת קניון מסויים וקיבלתם הודעה לטלפון הסלולרי אודות מבצעים באותו הקניון, דעו כי המדובר בשירות סלולרי מבוסס מיקום.
פתרונות סלולריים נוספים
מלבד הקמת אתר סלולרי ניתן גם להיעזר בפתרונות סלולריים נוספים כגון הגרלות סלולריות (הגרלות המתבצעות באמצעות הטלפון הסלולרי אשר מטרתן קידום מכירות), קופונים סלולריים, סקרים סלולריים וכמובן - שימוש באפליקציות סלולריות. עולם האפליקציות הסלולריות התפתח מאוד בשנים האחרונות וכיום כמעט בכל תחום (לימודים, משחקים, ספורט ועוד) יש אין ספור אפליקציות. האפליקציות הללו משמשות את הקהל הרחב אך הן גם כלי מצויין לקידום ופרסום של אתרי אינטרנט ועסקים.

חשוב לזכור כי כאשר עוסקים בתחום הפתרונות הסלולריים לאתרי אינטרנט, מומלץ מאוד לעבוד עם אנשי מקצוע המבינים בתחום, אשר יש להם את הטכנולוגיות והפלטפורמות המתאימות לכך. תחום זה הוא חדש יחסית בישראל ומעטים מבינים בו לעומק. על מנת ליצור פתרון סלולרי איכותי, אשר יקדם את האתר או העסק שלכם, יש צורך בידע מקצועי מעמיק ולכן כדאי לפנות לחברת בניית אתרים אמינה ומקצועית. השילוב בין האינטרנט לסלולר הוא ללא ספק העתיד ולכן מומלץ לכל בעל אתר להכיר את התחום ולא להישאר מאחור.


| בניית אתרים | הקמת אתרי אינטרנט |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757