077-7005757

מאמרים - טלפונים סלולאריים

אתרים סלולריים

בעשור השני של המאה ה- 21, קשה מאוד להסתדר ללא שתי ההמצאות החשובות ביותר של העידן הנוכחי - האינטרנט והטלפון הסלולרי. במדינת ישראל כמעט ולא נותרו אנשים ללא טלפונים סלולריים וברוב הבתים יש כיום אינטרנט. החידוש של השנים האחרונות הוא שניתן גם לגלוש באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי, וכך לשלב בצורה יעילה בין שתי ההמצאות החשובות הללו. כל מי שעוסק בתחום של בניית אתרים, איפיון אתריםועוד, חייב להכיר את התחום ההולך ומתפתח שנקרא אתרים סלולריים. עוד על כך בכתבה הבאה.
מהםאתרים סלולריים?
בעשור האחרון התרגלנו לאתרי האינטרנט "הרגילים", אליהם אנו נוהגים לגלוש מהמחשב האישי שלנו או מהמחשב הנייד, אך בשנים האחרונות נוסף סוג נוסף של אתרים - האתרים הסלולריים. אתר סלולרי הוא אתר אינטרנט לכל דבר, המותאם בצורה מושלמת לטלפון הסלולרי. אתר סלולרי הבנוי בצורה נכונה, מתאים למגוון רחב של סוגים של טלפונים סלולריים, הן מהבחינה העיצובית גרפית, הן מבחינת התוכן המופיע באתרים הללו, וכמובן גם מבחינת גודל המסכים, סוגי הפונטים ועוד. למעשה, אתר סלולרי נחשב לאיכותי כאשר ניתן לגלוש אליו באמצעות כל טלפון סלולרי מתקדם ובאופן נוח, יעיל ופשוט. יש לציין כי התכנים המופיעים באתריםסלולריים הם מינימליסטייםוממוקדים יותר, והמטרה שלהם היא לענות לצרכים של הקהל (ההולך וגדל) אשר גולש באינטרנט באמצעות הטלפון הסלולרי. גם העיצוב מתאים למסכים הקטנים של הטלפונים הסלולריים המתקדמים. אין ספק כי המדובר בסוג של מהפכה בעולם האינטרנט.
מי צריך אתרים סלולריים?
כולנו מכירים את המצב בו אנו צריכים מידע מהאינטרנט אך לא נמצאים ליד מחשב. חיפוש אנשי מקצוע, חנות שאתם לא מוצאים, נתונים מידיים על מצב חשבון הבנק שלכם ועוד אלף ואחת סיטואציות יומיומיות מצריכות מידע זמין בכל מקום. באמצעות אתרים סלולריים ניתן לקבל מידע, כמעט בכל נושא, באמצעות הטלפון הסלולרי. לכן, אתרים סלולריים יכולים להתאים כמעט לכל בעל עסק: עסק למשלוחי פרחים, עסק המספק מידע על לימודים בחו"ל, חברה המשווקת נופש באילת ברגע האחרון, חנות וירטואלית למשחקי ילדים, אתר עם נתונים על מצב הכבישים והחניה, או כל עסק אחר. למעשה, כל ארגון, חברה, עסק או אפילו אדם פרטי, יכולים להיעזר רבות ולקדם את העסק שלהם באמצעות אתר סלולרי איכותי. הקמת אתר סלולרי הוא עניין פשוט באופן יחסי וישנם כיום מקדמי אתרים ובוני אתרים רבים אשר עוסקים בכך. הטרנד של אתרים סלולריים קיים בחו"ל כבר שנים רבות ולאחרונה צובר תאוצה גם בישראל. בעלי עסקים רבים, מכל התחומים, מקימים אתרים סלולריים כחלק ממאמצי השיווק שלהם. אתר סלולרי הוא ערוץ שיווקי ותדמיתי לכל דבר, וניתן באמצעותו להגדיל את מעגל הלקוחות וכתוצאה מכך גם את המכירות והרווחים.

אין כל ספק כי חברה שלא רוצה להישאר מאחור, כדאי לה מאוד לשקול הקמת אתר סלולרי ואף להשקיע בכך לא מעט זמן, מחשבה ומשאבים.כל מי שרוצה להגדיל את קהל הלקוחות שלו ובעיקר את כמות הגולשים לאתר החברה או העסק - אתר סלולרי הוא פתרון המושלם עבורו!


| הקמת אתר | בניית אתרים לעסקים |

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757