077-7005757

בניית אתרים קוד פתוח


בניית אתר אינטרנט בגישה פתוחה זו היא דגל החברה המאמינה במתן חופש ללקוח כערך עליון מתוך ראיית טובתו וצרכיו.

בניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח - הדרך בה צריך לפתח

מה זה בניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח? האם זה יכול לסייע לי לשפר את האתר שלי ואת תפקודו? האם זה בטוח?
אלה שאלות שלקוחות תמיד שואלים כאשר מעלים את נושא הקוד הפתוח. במאמר זה ננסה להסביר את היתרונות בשיטה זו..

היתרונות של בניית אתרי אינטרנט בקוד פתוח הם:

חברת arttech מתמחה בעיצוב ובניית אתרי אינטרנט דינמיים, בעלי מערכת ניהול תכן קוד פתוח, המאפשרת ללקוח שליטה ועדכון תכני האתר בקלות ובפשטות. החברה מעניקה ללקוחותיה חופש בחירה מרבי בקביעת אחסון האתר (לאו דווקא באמצעותה) ובקביעת המשך ניהול האתר, במידה והלקוח מעוניין להעבירו לידי חברה אחרת, המערכת הינה בקוד פתוח ומאפשרת ללקוח, באמת להיות הבעלים של קוד היישומים שנוצר בעבורו .
גישה פתוחה זו היא דגל החברה המאמינה במתן חופש ללקוח כערך עליון מתוך ראיית טובתו וצרכיו.

  • בעלות - הקוד הפתוח מאפשר ללקוח באמת להיותה הבעלים של קוד היישומים שנוצרו עבורו– בעלי אתרי אינטרנט בקוד פתוח אינם צריכים לשלם רישיונות יקרים  או דרישות שרתים כדי לפעול.
  • גמישות - הבעלים של הקוד לא צריך להיות מחויב לחברה או לאדם ספציפי, הקוד פתוח ולכן ניתן להיות מותאם אישית עבור כל אחד
  • יכולת הביקורת - תוכנות קוד סגור  מאלצות את משתמשיו לסמוך על ספק התוכנה בנוגע למאפיינים כגון אבטחה.

גם מפתחים נהנים מיתרונות שיטת הקוד הפתוח. אין צורך בתוכנה ספציפית ויקרה כדי לפתח יישומים מקוונים בקוד פתוח, רוב הזמן פנקס רשומות  פשוט עושה את העבודה וזה מתורגם לעלות סופית קטנה יותר עבור הלקוח.
אמון הוא תכונה חשובה מאוד ב בניית אתרי בקוד פתוח. כאשר הקוד מוצפן במקור סגור, אין דרך שבה המשתמש הסופי יכול להגיד אם העבודה נעשתה היטב, אין דרך עבור מומחה אבטחה לבדוק ולזהות טעויות, באגים וחולשות. זה לא יקרה עם קוד פתוח. למשתמש יש את החופש לעיין בקוד ישירות ועם מעט ידע, יוכל לזהות ולנטרל באגים ושגיאות.

אולי אתה חושב כעת שגולשים באתר אינטרנט בקוד פתוח, יכולים להיכנס ולבצע שינויים ללא הסכמת בעלי האתר. ובכן, בהחלט לא! רק אנשים עם גישה לשרת שבו הוא מאוחסן הקוד, יכולים לבצע שינויים.
בפעם הבאה שאתה צריך ליצור אתר אינטרנט או יישום מקוון, שאל את התכנת שלך אם הם משתמשים בתוכניות ובשפות תכנות בקוד פתוח בכדי ליצור כל מה שאתה צריך. אם הם לא, אתה צריך להיות מודע לכך שזה יכול להיות תחילתו של סיוט אמיתי.

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757