077-7005757

מאמרים - שיווק באינטרנט

כיצד אתר נגיש יוכל לשדרג גם את העסק שלך

לא מעט בעלי אתרים רואים בהנגשת אתרים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים כ"תיק". משהו שצריך לעשות כדיי לתרום לגלות אחריות חברתית או על מנת לעמוד בדרישות החוק, אבל האמת היא שלבניית אתרי אינטרנט נגישים יש לא מעט יתרונות שתורמים בראש ובראשונה לאתר או לחברה שהאתר מייצג.

 

 

כיצד אתר נגיש יוכל לשדרג גם את העסק שלך?
יש לנו כמה סיבות מצוינות לדרוש מהחברה שתבנה עבורכם את האתר לעמוד בכללי הנגישות המחמירים ביותר, לטובתכם בלבד.

 

שיפור הדירוג במנועי החיפוש

לא סתם הסלוגן שמלווה את גוגל הוא don’t be evil  - אל תהיו מרושעים. החברה ידועה כ"אי" של התנהגות הוגנת בג'ונגל העסקי ופועלת בהתמדה על מנת להגשים מטרות ראויות. לכן, בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות להנגשת אתרים לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים, שיפרו מתכנתי החברה את אלגוריתם החיפוש וגרמו לו להעניק יתרון משמעותי לאתרים אשר עומדים בכללי הנגישות ומאפשרים לאוכלוסיות בעלות מגבלות קלות לגלוש בבטחה ובהנאה באתר.

 

כיום, קשה להמעיט בחשיבותו של מנוע החיפוש הזה וכמעט בכל מדינה בחצי הכדור המערבי לגוגל יש מונופול על החיפוש. באמצעות מנוע החיפוש של גוגל אנשים מגיעים לעסקים והאתרים שהצליחו להתמקם בפסגת תוצאות החיפוש בענף שלהם מצליחים להעשיר את חשבונות הבנק של בעליהם בזכות זרם בלתי פוסק של לקוחות שמגיעים דרך האתר. אם הנגשת האתר יכולה לסייע ולו במעט (והיא מסייעת המון...) לשיפור תוצאות החיפוש הרי שזו תהיה ככל הנראה ההשקעה הטובה ביותר שאתם יכולים לעשות.

 

פנייה לחלקים נרחבים באוכלוסיה

על פי נתונים סטטיסטים שונים למעלה מ 20% (עשרים אחוזים !!! ) מהאוכלוסייה סובלים ממגבלות כזו או אחרת. כאשר אתם בוחרים לבנות אתר שאינו נגיש אתם מוותרים, הלכה למעשה על עשרים אחוזים מהגולשים ברשת.

 

אם בכל חודש מגיעים לאתר האינטרנט שלכם אלף גולשים ומאתיים בוחרים לצאת ממנו מכיוון שאינם יכולים לצרוך בנוחות את התכנים המופיעים בו, הרי שהפסדתם בכל חודש מאתיים קונים פוטנציאלים. חמישית מהקהל שהצלחתם להשיג ביזע ובעבודה קשה. כל מי שעוסק בשיווק יודע כמה קשה לגרום לגולש אקראי להגיע לאתר. טראפיק עולה כסף רב והשגתו כרוכה במשאבים רבים. ויתור מראש על עשרים אחוזים מהגולשים הוא קנס שלא בטוח שהעסק שלכם יכול לעמוד בו.

 

יתרון על פני המתחרים

המצב בארץ הקודש בכל הקשור ליחס לאוכלוסיות בעלות צרכים מיוחדים אינו מזהיר, וזאת בלשון המעטה. חלק נכבד מהעסקים אינם נגישים לנכים ובאינטרנט המצב גרוע אפילו יותר. מכיוון שרוב המתחרים שלכם כלל לא טרחו לשקול בניית אתר אינטרנט נגיש לאוכלוסיית מיוחדות, הרי שבאמצעות בניית אתר נגיש תוכלו לקטוף בקלות את נתח השוק המכובד הזה וליהנות מנוכחותם, ומכספם של הגולשים הללו. גולשים שיגיעו לאתרכם היישר מהאתר הבלתי נגיש של המתחרים.

הוסף תגובה

רענן
קוד אבטחה

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757