077-7005757

מאמרים - בניית אתרים ג'ומלה

בניית אתר ג'ומלה – מדוע כדאי

מערכת ניהול תוכן לבניית אתרי אינטרנט מסוג ג'ומלה היא הדבר החם כיום ברשת ואתם לא צריכים להיות עוד קשורים או כבולים לחברות בניית אתרי אינטרנט באופן בלעדי. בניית אתר  אינטרנט עם ג'ומלה, מבטיחה לכם אפשרות ניהול תוכן, ניהול החומרים הויזואלים והקוליים בצורה קלה וללא צורך בקריאה דחופה לתכנת כל אימת שתרצו לעשות שינויים.
ג'ומלה – מערכת ניהול תוכן ידידותית

היופי במערכת   ג'ומלה היא לא רק בקלות בנייה ובחסכון הכספי הניכר בצמצום זמן התכנון והבנייה. היתרון הגדול של אתרי ג'ומלה מתחיל דווקא ביום שבו נמסר לכם האתר ואתם מתחילים להשתמש בו, בכל אתר אחר היה כל שינוי בתוך האתר כרוך בפנייה למפתחי האתר והמתנה לעבודה שלהם. אתרי ג'ומלה חופשיים מכל ההליך הזה. אתם יכולים בעצמכם, ללא כל ידע מוקדם בתכנות, לעשות את כל השינויים שנראים לכם בניהול האתר, לעשות שינויים עיצוביים או לשנות הגדרות שונות של האתר בקלות ובצורה מאוד ידידותית דרך מערכת ניהול פשוטה.


ג'ומלה – עולם הקוד  הפתוח

יתרון נוסף של בניית אתרי אינטרנט וניהולם בג'ומלה הוא הקוד הפתוח של המערכת. בקלות רבה ניתן להעביר את הפיתוח והתכנות של האתר מחברה אחת לשנייה.

ג'ומלה הינה מערכת פופולרית מאוד בעולם, הרבה מפתחים מכירים ועובדים איתה , הפופלאריות הזו מקנה הרבה מאוד חופש לבעל האתר שלא מתחייב בבניית האתר לחברה מסויימת, אלא הוא יודע שבמידה וירצה מכל סיבה שהיא בעתיד להעביר לחברה אחרת את פיתוח האתר , יוכל לעשות זאת בקלות.


קידום אתרים

– ג'ומלה מאפשרת לכם לקדם את האתר על ידי הכנסת כותרות בכל דף וכן שימוש במילות מפתח או מילות חיפוש רצויות. המערכת מאפשרת לכם לקדם את האתר באופן מובנה ופנימי והדבר הזה מהווה יתרון גדול לכל בעל אתר.

 

בניית אתרי אינטרנט בג'ומלה מאפשרים לכם להיות עצמאיים בשטח ללא תלות באחרים מרגע קבלת האתר לידכם.

היתרונות שנמנו למעלה הם רק חלק מהיתרונות של עבודה עם ג'ומלה וככל שתעבדו יותר תגלו עוד ועוד יתרונות.

נשמח לשמוע ממך.

Arttech Israel

077-7005757